| CosminC86 a întrebat:

Ciau, TPU!
Intrebare pentru doamne/domnisoare: Ce calitati pretuiti cel mai mult la un barbat?

Răspuns Câştigător
| YzaBella13 a răspuns:

In general sinceritatea, sa fie o 'carte deschisa', amuzant, galant, sa poata fi serios cand e vorba de ceva important, sa fie un bun ascultator si sensibil.Sunt mai multe dar asta mi se pare mai important.

9 răspunsuri:
| dusmanul86 a răspuns:

Iti spun ce nu pretuiesc:sa fi bun, cuminte, sa le respecti, sa le iubesti

| KodrutZ a răspuns (pentru dusmanul86):

Omul a zis doamne/domisoare, nu panarame...

| Madayna a răspuns:

Cel mai mult apreciez cei 7 ani de acasa si umorul, iar lista poate continua, doar ca astea sunt cele mai importante pentru mine.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sa aiba puterea de a-mi suporta personalitatea.

| Elvina a răspuns:

Sinceritate, frumusete, amuzament, banii laughing

| CosminC86 explică (pentru Elvina):

Banii? laughing

| Elvina a răspuns (pentru CosminC86):

Da. Doar nu ai vrea sa stau cu un sarantoc? Ce rost are? Nu iti imagina ca urmaresc asta, la urma urmei banii lui sunt banii lui, si nici o cuceritoare nu sunt, dar ai inteles ideea.

| CosminC86 explică (pentru Elvina):

Bine dar poate sarantocul ala te-ar iubi mai mult decat un bogatan.

| Elvina a răspuns (pentru CosminC86):

Si crezi ca iubirea iti umple stomacul? Iubirea oricum nu exista, decat in mintea unora.