| RAY a întrebat:

Cica baietii buni sfarsesc mereu sa fie ultimii, asa e oare? Dupa ce curvaresc cu toti golanii la o varsta raman cu fraierii de care au profitat mereu?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Depinde. Daca sunt buni si aratosi cat de cat nu sfarsesc ultimii. Daca aia nu-s aratosi, cam da.

Pana la ultimul milimetru de fizic ramas femeia vrea cu frumosi, daca sta cu un bun nearatos, sta de interes, il iubeste pe cel aratos. Ca in general aia buni se asociaza cu neatractivitatea.
E normal sa faca sex cu golani ca arata bine, nu am de ce sa le condamn. Vorba vine cu golani, ma refer cu oameni aratosi care au caracter prost, inseala, nu-s statornici si asa mai departe. Ca majoritatea aratosilor asa sunt, dar sigur, nu toti.
Si eu, daca e una buna, desteapta, nu as lua-o de iubita daca nu ma atrage fizic, mi-as face-o doar amica.
Dar cu aia care m-ar atrage as face macar sex si atat, daca e nebuna si nu are nimic in cap, nu as face relatie serioasa cu ea.

Dupa ce fizicul expira complet, atunci sistemul de valori se schimba, va vrea doar un partener de viata cu care sa se inteleaga deci atunci vor vrea buni, dar pe bune! Nu sa ii tina de fraieri. Deci dupa 55 ani in colo. Asa ca e bine, mai dureaza putin, dar ajungem si acolo, hahahaha.

12 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Băieții buni își văd de casa lor, muierea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesc si ei pe cine ii apreciaza. Oamenii de calitate se vor alipi de alti oameni de calitate. Un baiat serios nu ia o tipa care a intins jumatate din oras. Va gasi pe cineva serios, mai sunt fete serioase care vor o relatie cat mai lunga si nu doar distractii.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Din ce ai scris, este vorba de gay? Ca asa se intelege.

| RAY explică (pentru CodrutElian1990):

Gay nu simt atractie fata de femei

| RAY explică (pentru Mosotti):

Bravo,citisem pe net pe net despre asta si da ai dreptate, sunt interse atat daca esti atrăgător pentru sexul opus, se mai merita sa iti pierzi timpul cu ele?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru RAY):

Dar bisexualii da!

| RAY explică (pentru CodrutElian1990):

Ce legatura are omule una cu alta, faci spam

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai cine e prost isi pierde timpul cu ele, cine nu e, nu isi pierde, se baga doar intr-o relatie pentru sex si sa-si ia din relatie strict ce are nevoie, nu sa ia toata vaca pentru o bucata de carne. Adica sa-ti iei obligatii si altele. Ori te bagi doar daca corespunde din multe puncte de vedere, daca ai nota mare fizica si sti ca te va iubi, si asa mai departe.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru RAY):

Nu am inteles, dar nici n-m priceput de ce fac spam. laughing Tu spuneai ca gay-i nu simt atractie fata de femei. Eu am spus ca este adevarat, dar poate esti bisexual, De ce am spus asta? Pentruca tu ai spus in intrebare ca "dupa ce curvasaresc cu toti golanii", adica fac sex cu toti golanii, raman cu fraierii (adica raman cuplati cu fraieii).
Asta era toata filozofia pe care am ridicat-o. Adica din intrebare reiese ca se refera la relatii intre barbati. Adica cei buni erau gay.

| RAY explică (pentru CodrutElian1990):

Ai scris tampeni, nici nu stii ce inseamna gat, bi

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru RAY):

Gat?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru RAY):

Imi explici tu?