| mefree2fly a întrebat:

Cine a iesit de la X Factor duminica aceasta?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tipu care a mai fost la duel... Ovidiu Nae

| mefree2fly explică (pentru mona):

Ce bine.Multumesc happy

| mona a răspuns (pentru mefree2fly):

Cu placere...si eu ma bucur ca a iesit ovidiu

| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Bine k va bucurati voi k a iesit el si a ramas Refresh. Nu dau doi bani pe aia ca nici nu zici ca st o echipa.cand st pe scena parca st certati. Si sa nu mai zicem de faptul ca habar nu au ce e ala factorul x. Dupa parerea ma Ovidiu a fost cellllll mai bunnn dintre toti. Plus ca si stie sa danseze. Face spectacolll pe scena ceea ce la Refresh nu se prea vede. Daca nu hotara Adrian Sina cine sa iese stiu sigur ca nu iesea el. Da` l-a votat pe el sa iese ca sa se razbune k din cauza lui a iesit data trecuta unu de`al lui.asa ca nu va mai bucurati k a iest el pentru ca oricum e cel mai bun in continuare.el a castigat x factor chiar daca a iesit. tonguetonguetongue

Sukker tongueP

| mefree2fly explică (pentru ѕтαяχωαяѕ):

Nu aveam nimic cu el.dar el deja l-a lansat sub numele de Moogly, deja facea muzica. Dar ceilalti nu erau lansati, nu au mai cantat cu nimeni inainte, nu i-a vazut nimeni la tv.Pe-o de-o parte nu m-am bucurat ca a iesit el, pentru ca sunt sigura ca vroia sa castige la fel de mult cum vor si ceilalti concurenti, si inseamna mult x factor pentru el. dar pe de alta parte vroiam sa iasa pentru ca era arogant, si nu-mi placea atitudinea lui happy Mie mi se pareau ok cei de la Refresh. Acuma fiecare cu parerea lui happy