| Andy97Sexxx a întrebat:

Cine e de pe clopotel? cine are cont? Care e? Al meu e Andy97Sexxx tongue

4 răspunsuri:
| IAmAFreak a răspuns:

Forever Alone? tongue Si eu am cont clopotel, dar n-am mai intrat de ani buni (glumesc si eu, n-am mai intrat de cateva luni). Bine ca mi-ai amnitit de el rolling on the floor
Si cat despre contul tau O_O. Te bag la frendenasi laughing

| Andy97Sexxx explică (pentru IAmAFreak):

Am injurat mult si l-au sters laughing...mai fac unul laughing

| IAmAFreak a răspuns (pentru Andy97Sexxx):

laughing, buna asta laughing Sa vezi, mai faci unu, injuri, si ti-l sterg aia din nou laughing

| Andy97Sexxx explică (pentru IAmAFreak):

Pai nu?laughing