| anonim_4396 a întrebat:

Cine poarta aparat dentar, manuta sus! Eu m-il pun poimaine big grin.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Aparatu dentar e sexy

| elasexygagica a răspuns:

Bucurate k iti permiti, altii nu au ce sa-si puna pe masalaughing

| carlaroby a răspuns:

O colega de-a mea are da isi pune colorat:roz, mov albastru si se vede foate naspa. dupa parerea mea puneti gri. :d

| RyugaHideki a răspuns (pentru elasexygagica):

Chiar estesmug Sunt baiat si chiar imi plac majoritatea fetelor care il poarta. Dar si la baieti le sta bine smug Este un mic accesoriu stralucitor tongue

| Keepcalmandloveme a răspuns:

Hei,ti'am trimis cateva mesaje.
Si ca sa raspund la intrebarea ta eu mi'l pun vineri!:*

| AnastasyaPopp a răspuns:

Eu mi-l dau jos peste 3 saptamani big grin