| Țușcă a întrebat:

Cine vrea sa vorbim despre iubiri secrete?

5 răspunsuri:
| DinnAdinnA a răspuns:

Eu... te rog. Am pierdut ceva episoade din sezonul 2, si tot sezonul 3...MAMAAA! Te rog, hai sa vorbim pe mess, ori pe facebook, sau prin mesaje pe TPU. Te rog, sa imi explici si mie. Si te rog sa imi dai si mie FUNDA, pentru ca azi mi-ai facut contul, si sa am si eu o FUNDA! App: adinn. a_soll@yahoo.com

| anaalina1 a răspuns:

Eu pentru ca imi place foarte mult aceasta telenovela si o urmaresc de fiecare data.

| BadBoyCristy a răspuns:

Eu, daca vrei.

| DinnAdinnA a răspuns (pentru anaalina1):

Ok...Imi explici si mie despre ce e vorba in sezonul 3 puppy dog eyes Te rooog! Uite: adinn. a_soll@yahoo.com

| vangheliss99 a răspuns:

Eu, da vorbim doar de sezonul 3 ok, ca de 1, 2 n-am chef:.