| Idkwtfidc a întrebat:

Cineva criminalist pe aici? Care ar putea sa ne spuna cateva cuvinte despre meseria lui...ce studii a urmat..cati bani castiga? big grin

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste raspunsul unui criminalist aici:
http://www.criminalistic.ro/vreau-sa-devin-criminalist/

| Idkwtfidc explică (pentru Ioandelasal):

E de aproape 4 ani articolul acesta. Poate s-a mai schimbat ceva! laughing Multumesc de raspuns

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Idkwtfidc):

Nu s-a schimbat aproape nimic, cel putin privind formarea unui criminalist. Sigur ca au fost unele schimbari privind dotarea tehnica a laboratoarelor criminalistice si a criminalistilor.