| KubetiiOO a întrebat:

Clasa si cu cat v-a incheiat media pe semestru 1winkinghappy

15 răspunsuri:
| crissmay a răspuns:

A 6a media 10. (fix)winking
Tu?

| KubetiiOO explică (pentru crissmay):

Bra

| KubetiiOO explică (pentru crissmay):

Bravo,eu sunt in a 7-a si m-a incheiat cu 9.11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru crissmay):

Uau. Felicitari! Asta daca nu minti, desigur.

| KubetiiOO explică (pentru anonim_4396):

U ce medie ai? in ce clasa esti (adica cu cat te-a incheiat pe sem 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KubetiiOO):

Ma crezi daca iti spun ca am uitat ce medie am? Sunt in clasa a 9-a. Am plecat mai repede in vacanta si de-aia nu am aflat.

| Dumnezău a răspuns:

A 10-a,si media, cea mai slaba ce-am avut-o de cand dau pe la scoala, 9.61.Bag ****!

| KubetiiOO explică (pentru anonim_4396):

A ok nu-i nici o problema :kisscred ca ai o medie buna kiss te pup

| KubetiiOO explică (pentru Dumnezău):

Hai tu ca nu e asa de rea e chiar buna dupa parerea meakiss dar nu conteaza parerea mea conteaza a ta ca sa fi multumit.Papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KubetiiOO):

Sper şi eu să fie o medie decentă. Totuşi am avut nişte probleme la unele materii (fizica şi chimia), dar în semestrul viitor mi-aş dori să se îndrepte situaţia mea şcolară.

| KubetiiOO explică (pentru anonim_4396):

Bravo,asa sa facikiss succes si La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KubetiiOO):

Mulţumesc la fel!

| crissmay a răspuns:

Pe bune chiar mi-a iesit media 10.Am si in carnet.winking

| boy11 a răspuns:

8,88

| KubetiiOO explică (pentru crissmay):

Felicitari