| Silvia a întrebat:

Completati spatiile :
Daca as fii..., mi-ar placea sa...

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Daca as fi un baiat frumos, destept si bogat si bun la suflet mi-ar placea sa pot iubi o fata care e la fel ca mine.

20 răspunsuri:
| Silvia explică:

Nu pot sa cred ca pentru asta m-a certat dirigalaughing.
Ma rog... Zic eu prima.
Daca as fii baiat, mi-ar placea sa fac pipi de sus.rolling on the floor
Voi acumbig grin.

| Decebal a răspuns:

Daca as fi silvia, mi-ar placea sa pun asa intrebari laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Daca as fi admin, mi'ar placea sa pot sterge intrebarile stupide. (Nu ma refer la intrebarea ta, in generalhappy )

| marcel_5462 a răspuns:

Daca as fi ceea ce nu sunt, mi-ar placea sa fiu ceea ce sunt.

| Razvan a răspuns:

Daca as fi Zavoranca mi-ar placea sa o bat pe Monica Columbeanudevillaughing

| allleeeee a răspuns:

Daca as fi Basescu mi-as pune o peruca roscata...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eram ginecolog cu sticla-n bot te consultam...
http://www.youtube.com/watch?v=BzTVK8D-Jms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi diriga-ta, te-as pune la coltul de rusine, pe coji de nuci laughing)

| Cryssy a răspuns:

Daca as fi expert in telefonie mobila, mi-ar placea sa imi dau seama ce are telefonul meu si sa il repar. sad

| alynutzzza a răspuns:

Daca as fi eu, mi-ar place sa fac ceea ce fac si acumbig grinbig grinbig grin

| ramada a răspuns:

Daca as fii tot eu, mi-ar placea sa am in plus ce-mi lipseste acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fii,, om``, m-as transforma in maimuta rolling on the floor.

| me_3408 a răspuns:

Daca as fii bogata, mi-ar placea sa va dau 1000000 de euro big grin kiss

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca as fi o pisicuta frumusica mi-ar placea sa fiu iubita de un motanel curajos si istet laughing

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Daca as fi ploaie. Mi'ar placea sa fie curcubeul prietenul care vine meu in urma mea love struck.

| Яùxsi a răspuns:

Daca as fii sora mea, mi-ar placea sa seman cu mine laughing

| Alice_6278 a răspuns:

Daca as fii un inger, mi-ar placea sa vin mereu la tine in vis sa-ti soptesk ca undeva, cineva se gindeste la tine si te iubeste cu adevarat.

| paramore a răspuns:

Daca as fii o vrajitoare, mi-ar placea sa citesc gandurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fy fostul meu iubit mias cere scuze si mas impaca cu mine:X

| Sorinel2011 a răspuns (pentru alynutzzza):

Uite un roman fericit