| MountainRiver a întrebat:

Credeți că dragostea există? Nu atracția (n-am chef de glume) deci întreb de dragostea adevărată, cea care se simte nu se vede.

Ce sfat ați da cuiva care trăiește cu regretul că nu a întâlnit dragostea? Cum să fac să nu-l transform într-un regret mai mare?

2 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Inainte de retelele de socializare exista.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, dragostea adevarata exista exista 100%!
Iti vei intalni dragostea cand vei deschide ochii mari si te vei uita in jurul tau, fiind realist.

Din pacate, nu te poti transforma in nimic, fiindca-i imposibil sa incerci sa pari ceea ce in realitate nu esti.