| ρinkie a întrebat:

Credeti ca lumea il va vota pe Basescu in continuare? Adica, cine se duce la referendum si spune NU? Eu una nu-l mai vreau presedinte. Nu pot vota, din pacate sad

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar lumea care e proasta spune Nu, cei care stiu ca au fost mintiti o viata intreaga de alt prost al puterii guvernului va spune DA la referendum.

| ρinkie explică (pentru mgtow):

Pai. Nu din cauza lui Basescu am ajuns sa fim o tara de tot rasul? Pana si Franta a dat subiecte la bac cu noi. straight face Eu sincer as vota DA, cei care vor vota NU ar trebui huiduiti si alungati din tara, iar dupa ce Base va fi dar jos din "stadiul" de presedinte ar trebui impuscat.

| mgtow a răspuns (pentru ρinkie):

Dupa mine l-as impusca si acum de pe un bloc dar nu sunt asasin, si m-as ocupa si de ceilalti care tot baga minciuni pe gat. Unora le place sa o duca rau in viata de aia il realeg.

| ρinkie explică (pentru mgtow):

S-au invatat cu raul. Oricum, pe Basescu nu-l putem omori (acum) ca luam ani si ani la inchisoare, pentru ca INCA este presedintele Romaniei, dar dupa aceea va fi un simplu om, deci am putea sa-l impuscam. Am lua mai putini ani de inchisoare, dar vom fi mai respectati. Oricum, o data ce este dat jos de pe "tron" nu il va mai vota nimeni niciodata laughing

| eurynomus a răspuns:

Betivul asata de si zice el presedinte trebuie sa cada k a nenorocit toata tara cu taieri de salarii si coruptie plus ca a bagat la putere toate curvele lui pe care le agrea el. E un gunoi uman fizic si moral. Sper sa te duci la vot si votezi DA

| mgtow a răspuns (pentru ρinkie):

Http://www.youtube.com/watch?v=A1ucjIpymOI daca as avea abilitatiile tipului as face-o sau l-as chema pe el sa faca un bine tarii dar e un personaj fictiv. Si nici politia nu-l prinde :))

| ρinkie explică (pentru eurynomus):

Nu pot sa votez, ca as face spaga numai cu DA-uri laughing Am doar 13 ani si imi trebuie 18, dar suntem 6 in familie deci 5 voturi big grin

| ρinkie explică (pentru mgtow):

O idee super buna... pacat ca nu e realizabila sad

| eurynomus a răspuns (pentru ρinkie):

Bravooooooo! Sa transmiti felicitari din partea mea familiei ta le si tie sa cresti cat mai repede k gandesti bine. Inca o data felicitari!

| ρinkie explică (pentru eurynomus):

Mersi. Au aparut si pe TPU site-uri gen "demite-l", Doamne. Daca nu ar fi fost cu tema asta (sa-l demitem pe Basescu) jur ca as fi protestat laughing Sper ca si tu votezi DA.

| eurynomus a răspuns (pentru ρinkie):

Iti dai sema k o sa votrz DA sa scapam de satana! De betivu asta cu creierii terci si cu mutra sata de oligofren. imi place cum gandesti, mi ar face placere sa mai vb.

| ρinkie explică (pentru eurynomus):

Si mie ^^ Macar are o moaca de presedinte... dar rade la fiecare fraza pe care o spune laughing In locul lui nu as mai rade pentru ca nu am de ce. O aduce si pe Maria aia sau nu stiu cine care e o proasta mai mare decat el, face niste greseli de ortografie zici ca e clasa a II-a.

| eurynomus a răspuns (pentru ρinkie):

Si are 2 fice balcaze de nu te poti uita la ele ce sa mai zic de aia mik k e praf de proasta si mai e si parlamentar in UE laughing Daca base nu kade inseman k suntem un popor de prosti si ne meritam soarta. App daca vrei sa mai dezbatem subiectul pe mess, am idul: eurynomus3free

| ρinkie explică (pentru eurynomus):

Sigur, ti-am dat add big grin Sunt peach.mode

| Lauria a răspuns:

Nici eu nu-l vreau, dar nu-l vreau nici pe antonescu! Asta mă enervează...

| ρinkie explică (pentru Lauria):

Cu siguranta nu-l vom mai vota pe Basescu, Antonescu si Boc...

| Wøodenpints a răspuns:

Macar ştii de ce nu-l mei vrei preşedinte? Sau te iei şi tu după restul...

| ρinkie explică (pentru Wøodenpints):

Am intrebat cine il voteaza pe Basescu cu NU. Da, normal ca stiu dar nu pot vota straight face

| Wøodenpints a răspuns (pentru ρinkie):

Chair dacă ai putea vota, crezi că dă cineva 2 bani pe votul tău? Crezi că ţine cineva cont de ce votează lumea? Chestia cu votatul este doar aşa,de suprafaţă,sforile se trag de sus,şi crede-mă că ei ştiu de acum dacă va mai fi sau nu Băsescu preşedinte.
Oamenii de rând se agită aiurea, crezând că vineva chiar ţine seama şi de părerea lor.
Eu pot vota, dar nu mă duc la vot. Oricum, în bine nu are ce să se mai schimbe, prefer să nu-mi pese.