| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca omul a fost pe Luna sau e o farsa a americanilor?

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu fi prost ca geme tara de prosti!

| Valy9999 a răspuns (pentru lpavel):

Si ce ai vrea sa inteleg din acest raspuns?

| lpavel a răspuns (pentru Valy9999):

Ca au fost ma, ce altceva sa intelegi? ce dracu traiesti in padure sau ce?

| UnBroken2016 a răspuns:

DA! Imediat dupa romani.

| sublime89 a răspuns:

Vrei sa spui ca toate celelalte tari nu si-ar fi dat seama daca ar fi fost o farsa? Hai ca nu suntem chiar atat de retardati fata de americani.

| AFR81 a răspuns:

In ciuda tuturor tentativelor ulterioare de discreditare a actiunii respective, cred totusi ca Neil Armstrong a pasit cu adevarat pe luna.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Normal ca omul a fost pe luna, primul om care a fost pe luna a fost Neil Armstrong, in 1968 daca nu ma insel sau in 69 ma rog pe acolo, cum altfel oamenii ar fi vazut la aceea vreme cum este luna vazuta din aceea perspectiva daca nu ar fi fost cineva acolo?

| flarn a răspuns:

Eu iti sugerez sa-ti faci o palarie din folie de aluminiu ca te spala pe creier reptilienii.

| GoldandSilver a răspuns:

Da, omul a fost cu adevarat pe Luna!