| 03Dianna03 a întrebat:

Cu ce vedeta crezi ca te asemeni?

14 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu nu seman cu nicio vedeta, am felul meu de a fii, cu toate ca mi-as dori nespus sa seman cu Morgan Freeman.Este actorul meu preferat, nu conteaza ce rol are, fie el pozitiv sau negativ, acesta reuseste sa-mi inspire o anumita siguranta cu privire la filmul respectiv. (Adica toate filmele in care a jucat si pe care le-am vazut mi s-au parut geniale).
Are o cultura vasta si o viata frumoasa in afara platoului de filmare.As dori sa ma aseman cu el.

| LoveSleep a răspuns:

Bianca Drăgușanu.

| Suck a răspuns (pentru LoveSleep):

Uuuh, imi place.

| LoveSleep a răspuns (pentru Suck):

Nu te mai holba la mine că mă topesc.

| Anonimul199O a răspuns:

Nu ma aseman cu nici o vedeta cred...fiecare are personalitatea lui nu sunt doi oameni la fel decat daca sunt gemeni

| Suck a răspuns (pentru LoveSleep):

N-am eu fata de tine

| LoveSleep a răspuns (pentru Suck):

Oricine poate avea o șansă la Bianca Drăgușanu.
Ai bemveu?
Poate îl iau de soț.

| Suck a răspuns (pentru LoveSleep):

Am dacie papuc, tractiune pe spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nebuno rolling on the floor)

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Cu mine personal

| implant a răspuns:

Andy biersack

| Allehoran21 a răspuns:

Cu Perrie Edwards