| GOLD99 a întrebat:

Cui ii place melodia http://www.youtube.com/watch?v=ryR9A8-Nl0Q&feature=playe r_embedded#!? si argumentati,

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

E foarte frumoasa, o ascult in fiecare zi.Pe mine ma bine dispune si mi se pare energizanta. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nu mi place.

| Molecula a răspuns:

Mie nu imi place, e prea lenta, te ia somnu, eu ascult melodii de la skrillex, da de alea care au dubstep, asta nu imi place, scuze

| GOLD99 explică (pentru Molecula):

Eu nu zic ca trebuie sa va placa, nici eu nu prea ascult melodia dar eram curioasa de parerea altora

| ÐÿÅ a răspuns:

Mie in general imi plac melodiile lui Skrillex, dar asta nu-mi place.