| CarameleCuLapte a întrebat:

Cum a fost azi la voi prima zi de scoala/liceu?

12 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Plictisitor şi ciudat.
Au venit doi tipi noi în clasă.thinking
Ne-a ţinut diriga un discurs din ăla cu "anul o să fie foarte greu... bla, bla, aveţi bacul, bla bla".
Cam atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Asa e la puscarie, plictisitor. nu stiai? laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Am aflat acum.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Trebuia sa stii de mai de mult laughing dor ai 18 ani nu esti in clasa 1

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' mie îmi place la şcoală.
E aşa distractivvvvvvvvvvvvvvvvvv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Tu vrei ignor de la mine si nu stii cum a? auzi la ea ce aberatii spune laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Cauta intrebari mai multe pe aici cu prima zi de liceu. majoritatea o urasc, aia oameni normali nu tocilari ca tine tongue

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff, păcat că nu sunt.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Groaznic! De-abia mi-am gasit colegii, diriga mi-a gresit numele si a tinut un discurs super-lung timp in care eu muream de foame!

| Mayar a răspuns:

Pfoai, la mine a fost super - am dormit cat am vrut! big grin