| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata pentru voi prototipul de fata perfecta?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Dai un rand de sapa.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu faci un sondaj unde sunt baieti alfa, frumosi, badboys? crezi ca pe TPU exista asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blonda inchisa/satena, ochi albastrii-verzi, gene dese, sprancene
perfecte naturale, gropite, buze pline si zambet larg, ten deschis, inaltime undeva intre 165 si 175, supla dar cu forme si un caracter deschis, fara aere, amuzanta.

| mgtow a răspuns:

Https://www.realdoll.com/ asta arata calumea din poza, sta nemiscata ani la rand :))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

M.as incadra perfect in tipar daca as avea si gropite.Cum as putea obtine acele gropite?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Vai mie! Doar ce mi.am pus tipsurile.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Puse din banii de la pariuri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Am avut noroc de data asta la pariuri. Tipsurile nu, sunt puse din avans.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pune 2 pe tunari marti si iti faci vila. Trimitem camilele inapoi in timp in epoca de piatra!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

As putea pune maxim cat am castigat ieri, are cota destul de mare, nu stiu de ce, ca psg.ul a facut un amarat de egal cu st etienne, nu promite spectacol.O cota de 14 la victorie dubla ar fi o schimbare de garderoba pentru mine...nu stiu ce sa zic! Vila? Neah, nu.mi place!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Singurul deznodamant este ca Arsenal ii sapa groapa camilei, ea incet- incet o sa cada acolo!

| LoveSleep a răspuns:

Ray iar mă pomenește...

| T0T a răspuns:

Pentru mine nu există un prototip al perfecțiunii. Perfecțiunea poate căpăta mai multe forme.