| Biuka a întrebat:

Cum ati putea interpreta "Oda bucuriei", nu ma intereseaza versurile deloc. linia melodica doar. big grin Fundita

Răspuns Câştigător
| ouuyz a răspuns:

Pam-parararam-parirarararam-paparara-parirarara-paparirapaparira-ooooo oooooooooo ppapapapaappaappaapapapapparipariparipariiririrri pa papapapapa pa riririririr pa papapapaap-para-para.
Va Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Biuka explică:

Genial.de-a dreptul GENIAL! rolling on the floor))) Cum dracu sa rad la chestia asta 5 minute?rolling on the floor))laughing))) bravo, hai ca esti tare.

| CutiePieMarzia a răspuns (pentru ouuyz):

^-^