supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Cum descrieți un om normal? O persoană obișnuită. Ca și caracter.

6 răspunsuri:
| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Cred ca empatia ar trebui sa fie pe primul loc. Fiecare om ar trebui sa se puna in locul interlocutorului inainte de a interactiona. Astfel, celelalte atribute ar veni de la sine, pe modelul "ce tie nu-ti place, altuia nu-i face".

| Drimmero a răspuns:

Una care e echilibrata, care are pasiuni, obiceiuri, bun simt, ocupatii, care se multumeste cu cine este si isi vede de treaba.

| GoldenZenith a răspuns:

Normalitatea până la urma e ceva relativ. Normalul meu poate fi anormal pentru altcineva. Nu stiu ce sa zic. O persoană obișnuită e una care socializeaza, e rațională, echilibrată cât decât, educată. Chestiile astea pot fi doar de suprafața oricum. Deci idk thinking

| endociuma5 a răspuns:

Opusul lui Endoryus. happy

| endociuma5 a răspuns (pentru Drimmero):

Adica fix tot ce nu esti tu. Si nu, obsesia ta nesanatoasa fata de echipa aia troglodita nu intra la pasiuni.

| Drimmero a răspuns (pentru endociuma5):

Zi merci ca te-au scapat infirmierele din ochi si ai putut sa intri pe net,, de maine inapoi la camasa cu doza dubla.