| Ciprikao a întrebat:

Cum fac cadouri pe ask.fm?
De cand au schimbat interfata, a disparut butonul ala dragut... sad

2 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Exploreaza interfata ca sa te familiarizezi cu ea. Simplu. In 5 minute reuseai in loc sa astepti raspunsuri pe TPU.

| Ciprikao explică (pentru Dugalle):

Cautasem timp de 2 zile pe PC/Mobil. Crede-ma ca mi-as fi dat seama sa caut si fara sa-mi zici matale. happy Doar ca fiecare dintre noi are o limita a nervilor, asa ca, daca nu am gasit, m-am gandit sa intreb, c a poate stie cineva. happy Mersi pentru aroganta. big grin