| Neimportant a întrebat:

Cum fac un videoclip si sa-l bag pe youtube? Cu ce program?

4 răspunsuri:
| miln a răspuns:

Picasa

| LupulDeFoc a răspuns:

Conteaza ce fel de videoclip:
1. daca vrei sa filmezi oameni folosesti camera de la calculator sau de la telefon apoi salvezi filmul in el iti faci cont pe youtube si apoi dai click pe butonul asta:http://imageshack.us/photo/my-images/853/catturagj.png/
2:exista programe pe internet filmezi cu ele ce se afla pe desktop, iti trebuie cont pe youtube si apesi tot pe butonul acela

| Neimportant explică (pentru LupulDeFoc):

Mulțumesc pentru indicație, dar mai am o întrebare. Nu știi cumva dacă programul ProShow Gold, o să mă ajute să fac un video? pentru a-l pune pe youtube...

| LupulDeFoc a răspuns:

Asta nu stiu