| PreetyGirl a întrebat:

Cum imi pot face inca un Id de mess ca mie nu merge ptk zice sa bak nu stiu ce date de la cardu de credit sau ceva de genu cum pot sa fac?

6 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

Https://na.edit.yahoo.com/......gistration

Selecteaza un alt an de nastere. Adica daca tu ai 12 ani, zi ca esti majora. laughing
Aa, si nu-ti mai fa atatea id-uri. Da click pe avatarul tau, Account Info, logheaza-te si fa-ti cate aliasuri vrei. Bine, pana la 12. Dar cred ca ajung.hee hee Bafta!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Eu am multe id-uri si a mers.Intra aici https://na.edit.yahoo.com/......gistration
completeaza tot si sa vezi ca mergewinking.

neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici mura-n-gura!
http://www.roportal.ro/......messenger/
bafta! (da clik pe poza sa o maresti)

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Stiu de ce nu-ti merge.la data de nastere scrie alta data.
Ca trebuie sa ai peste 18 ani.simplu:pui alta data.
Pa, pa.

| buium a răspuns (pentru misterioaѕa):

Imi poti da si mie niste id de mess cu tot cu parola?