| ANONIMAAA37 a întrebat:

Cum imi pot schimba reputatia? Toata lumea ma crede cu.r.va de la un zvon.Am incercat de multe ori, dar mereu vine cineva si strica tot.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine fă-ti griji pentru caracterul tău, nu pentru reputație! Gura lumii nu o astupă nimeni.

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Uh, din cauza asta ai pus o intrebare cum ca vrea sa te bata tot orasul? najpaa

| Kingdavid66 a răspuns:

Ar fii niște idei dar e mult de explicat, hai sa vorbim pe wapp sau Facebook și îți explic acolo

| ANONIMAAA37 explică (pentru Kingdavid66):

Ok...iti dau mesaj

| ANONIMAAA37 explică (pentru Kingdavid66):

Sau da-mi tu mesaj cu nr tau

| RAY a răspuns:

Daca nu e adevarat nu i baga in seama

| Kingdavid66 a răspuns (pentru ANONIMAAA37):