| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum ne putem da seama daca o persoana este sincera sau ipocrita? In ce consta sinceritatea unui om?

9 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Tu n-ai somn?
Ești obsedat de a pune întrebari? N-o lua ca pe o insultă, chiar sunt curios. E plină categoria de întrebările tale. Și n-au logica, dude.
În ce constă sinceritatea unui om? Știi tu, dacă întrebi o persoană dacă tu ești gras iar ea îți zice că nu, sigur minte.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Nu ne putem da seama de asa ceva, daca am sti asta nu ar exista oamenii dezamagiti de alti, sincer nu poti fi? tu mai ucide daca as fi sincer cu tine 100% crede-ma, asa ca sinceritatea e ceva ce nici noi ne dorim asa ceva

| darrio2007 a răspuns:

Iesi in lume.Ca ai zapacit site-ul cu intrebari specifice unei persoane fara viata sociala.

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In fapte

| darrio2007 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu vad ce legatura au administratorii cu sensul intrebarilor tale.Nu incalca regulamentul dar par postate de cineva care afla cum se misca lucrurile in viata doar din fata calculatorului.Nu a fost o jignire.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Cum de mi-am dat seama de asta doar din intrebarile postate de tine? Daca ai avut o experienta negativa odata, nu inseamna ca asa este mereu.De ce te-ai retras in carapace si scoti capul doar prin aceste intrebari? Care, de multe ori par fara sens.Desi gandesti foarte bine.