| beorange a întrebat:

Cum pot pune lumini pe o poza in Photoscape ca si in poza asta http://light-from-emirates.deviantart.com/art/a-night-in -Paris-142497293.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filtre(acolo unde dai când vrei sa adaugi un efect de film etc)->flashes( a 8-a opțiune)

Sper ca ai înțeles scuze dar eu am photoscape-u în spaniola. Dacă nu ai înțeles da-mi un privatbig grin

| beorange explică:

... mie nu-mi apare Flashes la a8a optiune imi apare Lens Flare si nu e ceea ce vreau eu sa fac. Teai uitat la linkul care l-am pus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m-am uitat, nu știu probabil diferă versiunile de photocape la mine acolo apare chestia asta care o vrei tu

| beorange explică:

Imi dai id tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am dat un privat cu id-ul

| Alexutzaaaaaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca afli cumrolling on the floor anunta`ma sh pe mine k si eu caut astasad