| cristina908 a întrebat:

Cum pot sa devin actrita de filme indiene, daca plec in Anglia si am doar 12 ani

8 răspunsuri:
| lmsps123 a răspuns:

In Anglia exista liceul de filme indiene si telenovele spaniole. Te poti inscrie acolo si vei iesi actrita la pastele cailor.
Sper ca te-am ajutat.

| cristina908 explică (pentru lmsps123):

Ce raspuns dragut. Apreciez sarcasmul.

| cristina908 explică:

Daca ma mut

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu crezi ca ar trebuie sa te muti in India?

| cristina908 explică (pentru suntserios):

Nu ma mut in Anglia pentru acest vis, ma mut cu parintii mei.

| Porcusorul a răspuns:

N-ai nicio sansa in Anglia, dar cu siguranta nici in India. Insa iti urez succes!

| lalapapaoaoaqaqa a răspuns:

laughing) in primul rand trebuie sa fii.din India si sa traiesti in India altfel astia nu te primesc. Dar ce credeai ca daca Iulia vantur a putut asta inseamna ca si tu poti?

| Ibrahimovic a răspuns:

Si eu ma visam la 12 ani cel mai bun fotbalist din toate timpurile. laughing
In 2-3 ani iti trece laughing