| ellaells a întrebat:

Cum pot sa ma ingras repede? Va rog mult, cei care se pricep sa imi spuna si mie ce mancaruri sa mananc la fiecare masa pentru a ma ingrasa vreo 4 kg! Multumesc.

3 răspunsuri:
| smax11223 a răspuns:

Incearca regimul acesta de ingrasare:

Mic dejun: 50 de grame miez de nuca cu sare, patru felii de paine, o banana, 20 de grame unt si doua oua fierte
Gustare: doua banane
Pranz: 200 de grame carne de vita fiarta, cu patru cartofi fierti, 20 de grame de unt, supa de legume, patru felii de paine integrala, 200 de grame compot de fructe
Gustare: un pahar cu lapte si o felie de paine
Cina: supa de pui cu fidea multa, trei felii de paine, 150 de grame de peste uscat, un pahar cu zeama de compot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananci prajeli si paine iar apoi te culci

| ellaells explică (pentru smax11223):

Multumesc mult