| BadeaValeria a întrebat:

Cum pot sa primesc mai multe intrebari pe ask? ask-ul meu este http://ask.fm/DoxiiFoxx

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dar, pisi, ti-am pus intrebari si nu mi-ai raspuns. sad

| BadeaValeria explică (pentru DarkOrbitMoon):

Bai ciurucule, intrebari din astea sa-i pui lu' mami tau!

| Gogu06 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Ciurucule laughing)

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru BadeaValeria):

Ai cerut intrebari, ti-am dat intrebari.Dar vad ca esti nefolositoare, nu esti in stare sa raspunzi la ele.
Desigur, desigur te asteptai sa primesti intrebari dragute, in care toata lumea ti-ar fi zis " cf? esti mumoasa :3", iar tu "mersi" urmat de emoticonul asta :* ca sa-i arati cat de gingasa esti tu, si cat de mult va pupati in cur unii pe altii ca sa primiti complimente.
Si pana la urma te-am intrebat daca iti atingi sfarsurile cu limba. Ce e rau in asta? Nu oricine poate, ar trebui sa fii mandra.