| AndrewTate7789 a întrebat:

Cum poți cunoaște oameni noi, cum poți sa iti faci prieteni, oamenii sunt foarte închiși în ei, dacă te bagi în seama se uita ciudat la tine, fiecare e în patratica lui și e interesat doar de el, socializarea a devenit un meci extrem de greu azi fata de vremurile de acum 30 de ani ce pot face?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma vad nevoita sa-ti spun adevarul in fata, ca tu nu esti realist, de aceia esti singur si esti ocolit de toata lumea, avand dintii stricati in gura si probabil gurita urat mirositoare (asa cum ai spus pe alt topic), oamenii te ocolesc.
Nimanui nu-i face placere sa stea de vorba cu cineva caruia ii miroase gurita urat, nu mai spun de fete, care simt repulsie totala la gandul ca ar putea saruta o asemenea gura.

De ce nu te duci sa-ti faci dantura?
Dar intai ia-ti 1-2 joburi, ca sa aduni bani si sa-ti repari dantura.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Vrei pe social media sau pe real?