| AvalohAlyn a întrebat:

Cum sa iti organizezi timpul in asa fel incat sa iti ajunga timpul pentru aproximativ tot ceea ce vrei sa faci?
Cum va organizati timpul? Va ajunge timpul?

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Eu,sa fiu sincera nu il prea organizez. Daca am de facut ceva intr-o zi, eu voi face acel ceva doar la finalul zilei. Daca ma misc repede imi iesewinking. Fiindca, in general fac doua lucruri in acelasi timp big grin.
Dar de cele mai multe ori privesc cu tristete la timpul pierdut de degeaba. Asta pentru ca timpul trece mult prea repede.

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn explică (pentru R0R0):

Adevarat.Si noi tindem spre lenevire, spre comoditate, sa pierdem vremea, de exemplu cum facem acumlaughing

| R0R0 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Eu nu mai.
Ma pun pe invatat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AvalohAlyn explică (pentru R0R0):

Succes maxim.big grin

| Rakanishuu a răspuns:

Nu cred ca tine de organizare, ci de strictetea pe care trebuie sa o ai cu tine in ce consta respectarea sarcinilor pentru momentul x.
Eu nu sunt o persoana foarte organizata sau stricta, pentru ca momentan nu am prea fost nevoita s-o fac.

| R0R0 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Mersi,la fel!batting eyelashes

| AvalohAlyn explică (pentru chiftelutacrocanta):

Asa e.
Timpul trece repede, iar pasiunile si activitatile placute sunt multehappy

Răspuns utilizator avertizat
| AvalohAlyn explică (pentru chiftelutacrocanta):

Nu stiu sa mi-l organizez de obicei..cateodata pierd mult timp degeaba..stand si nefacand nimic decat uitat pe net, postat..si asta nu e bine.De exemplu acumlaughingDar vreau sa schimba asta.Ca nu imi place. Timpul e prea pretios.

| gemeni6226 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Imi place foarte mult raspunsul tau si eu sunt de aceeasi parere.