| TeziCarmenCecilia a întrebat:

Cum se numesc bărbații care le plac fetele tinere și care este leacul lor.

4 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Pedofil, "oamenii" obsedați sexuali, de tinere Adolescente copii fără nicio vină, inocenți! Naivi ușor de prostit și bat jocoriți de toți handicapați! bolnavi mintali!

Leacul la astfel de " oamenii" bolnavi grav de rău este doar și doar închisoare, detenție, și corecție fiindcă ăștia oamenii nau să fie cu Adevărat. Eu nu cred cu Adevărat un singur gram că ăștia "se vor vindeca" de pedofilie infantilă!

Pedofia n-are niciun leac! n-are niciun fel de "tratamente"! și decât internare de urgență la ospiciu sau spitalul de nebuni secția 3!

| MistarGoGu a răspuns:

Dacă te referi la relații de tipul Irinel & Monica el 47 ea 17 sau 18 când s-au cunoscut nu e nimic neobișnuit în România de azi! Fete fără prea multa educație sau perspective de munca cauta calea mai USOARA! UN bătrânel simpatic și cu bani sa le cumpere BeMeWeu sau Mertan sa le plimbe prin Paris la shopping!
Prostituție de lux pe termen lung!
Pedofilia după cum comentează unul pe aici este conform legii la minori sub 15 ani!
Și surpriza! Pedofilia NU este incriminata în codul penal din România!
Doar violul, producerea, vânzarea de materiale p%rn% cu minori sunt pedepsite de Codul Penal!
Mai puneți mana pe codul penal înainte sa vărsați " basme juridice " pe aici!
În toate tarile europene pedofilia este clasificata ca boala psihica / deviație sexuala! Doar dacă un pedofil trece la acțiune este pedepsit!

| MistarGoGu a răspuns:

Ca o alta " surpriza " în România la tara sau în orașe mici din 10 mame de fete 8 își sfătuiesc fetele : Cauta mama unu cu BANI sa NU muncești ca mine vânzătoare la magazin sau muncitoare în fabrica!
Ei? Ce te mira ca o gascuta cu liceu abia terminat își cauta un " tătuc " la oraș! Unul cu bani și masina bengoasa!
El cu banii... ea cu anii vorba melodiei de la ASIA *( formatia de muzica)!
Dacă e " desteapta " și ii toarnă si un copli a tras lozul cel MARE!

| MistarGoGu a răspuns (pentru MistarGoGu):

Copil... pardon