| mihaicelsfant a întrebat:

Cum se numeste, trucul ala cum se lasa aia pe spate, ca si cum ar sta pe scaun? dau funda. daca imi poti zice si cum se numeste aparatu ala. cei care nu stiu, acolo este un suport pentru picior.stiu multe, iluzii

8 răspunsuri:
| Afãrinツ a răspuns:

Nu este un truc.
Sunt oameni care pot să facă asta fără ''suport de picior''.
E nevoie de multă muncă.
Și se numește ''air sitting''.

| mihaicelsfant explică (pentru Afãrinツ):

laughing nu estebig grin sunt 100% e iluzie

| Afãrinツ a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Am zis că sunt oameni care fac asta fără suport. Nu că toți fac fără.
Sunt niște tuburi metalice care se ascund prin haine și pe sub preș.
Se numește "air sitting" sau "levitating" dar dacă vrei sa cauți pe YouTube, adaugi un "trick" după nume.

| NekoLoriichan3 a răspuns:

Am vazut ca mi-ai trimis mesaj dar nu-ți pot răspunde pentru că sunt membru junior și nu mă lasă.

| mihaicelsfant explică (pentru NekoLoriichan3):

Zi-mi acia

| mihaicelsfant explică (pentru NekoLoriichan3):

Imi place de tinebig grin

| NekoLoriichan3 a răspuns:

Ok laughing
ce să-ți spun? happy

| mihaicelsfant explică (pentru NekoLoriichan3):

Skype sau messbig grin dal acia:*