| Gabica a întrebat:

Cum se realizeaza trucul acela de iluzionism in care "magicianul" face asistenta sa dispara?

4 răspunsuri:
| aniy a răspuns:

Simplu... exista acolo mereu o trapa sub podea....deaia le ascund mereu cu o patura

| Adina981 a răspuns (pentru aniy):

Aham... dar la Romanii au talent thinking si acolo e o trapa sub podea? laughing

| Gabica explică (pentru aniy):

Nu e adevarat...Eu am vazut doar 2-3 trcucuri in care le-au ascuns cu patura, dar in rest nu s-a intamplat asta.Si am vazut trucuri de genul asta la zeci de emisiuni, peste tot exista o trapa?

| aniy a răspuns (pentru Adina981):

Si tu cum crezi ca fac,, hocus pocus si a disparut sa fim rearisti