| AnneღU a întrebat:

Cum va simtiti la replica " vreau fapte nu vorbe " din partea partenerului? tongue

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

Nu prea bine avand in vedere ca ei vor multe.

10 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

In primul rand totul depinde de educatia ambilor parteneri pe care au primit-o acasa. Daca partenerul dvs este de tipul golanului, atunci acesta sigur se gandeste numai la sex.

| david1234567890 a răspuns:

Nu știu... de obicei mă simt visător big grin

| Musique a răspuns:

Cred că oricui îi trece prin minte "ce fapte mai vrea și ăsta?"

| SarosBogdan a răspuns:

Nasol.

| a răspuns:

Heii. Depinde ce fapte. Daca se referă la iubire adevarata, m.as simți minunat, stiind ca vrea sa fie iubit, din moment ce ma iubeste. Daca se referă la placerile lui, asta insemnand sex, atunci e un derbedeu obsedat, si nu as avea ce sa simt.

| AnneღU explică:

Tin sa mentionez ca nu e legat de sex big grin

| AnneღU explică (pentru maria999):

Aici mare dreptate ai tongue

| GutuvanMorgan a răspuns:

In acel moment simt nevoia sa-i dau un cap in gura, expresia in sine e curva

| Crissu3005 a răspuns:

Hmm...eu vad asta ca o metoda de a forta mana partenerului sa faca ce vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blackmail