| anytzza97 a întrebat:

Cum vi s-a parut prima zi de liceu? V-ati acomodat repede?
Cum a decurs? La ce ar trebui sa ma astept? In prima saptamana ati dat teste de verificare a cunostiintelor (sa vada prfii unde va este nivelul)?

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Prima zi a fost asa mai chinuitoarelaughing.
Nu stiam unde sa ma duc mai ales in ce sala x_x
M-am acomodat repede si pentru ca eram si cu o fosta colega in liceu.
Nu-ti fa grijihappy. Mergi si faci cunostinta cu colegii, mergeti in sala de clasa si va da orarul.
Am dat teste la aproape toate materiile. Dupa ce le-am dat am realizat ca erau postate dinainte sa le dam pe Edu.ro laughing

6 răspunsuri:
| ilovei a răspuns:

Oooo,a fost super. Prima zi trece foarte repede, la fel prima saptamani, primul an, si urmatorii 4 ani sad.
In prima saptamana se cunosc colegii, profesorii, discutati de pe la ce scoli a-ti venit..si asa mai departe.
Nu am dat teste in prima saptamana, abia din a 2 am inceput. big grin

| anytzza97 explică (pentru Sოﺁℓε):

rolling on the floor Multumesc mult pentru raspunsuri! Sper sa fie bine...

| anytzza97 explică (pentru ilovei):

Imi este foarte frica...eu abia astept as treaca prima zilaughing.Dar daca tu zici ca a fost super, am incredere!rolling on the floor

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru anytzza97):

O sa iti amintesti peste catva timp ce te temeai si o sa razihee hee

| s3v3n7 a răspuns:

O sa va impuste in cap pe toti.dar nu te speria pe tine te va lasa sa traiesti laughing

| anytzza97 explică (pentru s3v3n7):

Ok.rolling on the floor