| ღLiFeHaSMeAiNgღ a întrebat:

Cum vi s-a parut saptamana "Scoala Altfel"?

19 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Neinteresantă.

| Rukhsandra a răspuns:

Super tare (H) N-am stat mai mult de 2 ore la scoala in fiecare zi big grin si alea 2 ore am stat degeaba :p

| positivity a răspuns:

Bună.
Mie # şcoala altfel, mi s-a părut foarte plictisitoare, poate chiar o pierdere de timp. Nu am făcut nimic, dar, absolut nimic.
Ziceam că facem activităţi interesante, nu să stăm în clase degeaba.
Eu una, m-am plictisit. Mai bine stăteam acasă.

Pa, pa.

| Rockart a răspuns:

O mare porcărie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rockart):

Pe vremea mea saptamana "scoala altfel" tinea o luna, si presupunea sa mergem la cules de cartofi, struguri, sau depanusat porumb rolling on the floor
Ah, ce vremuri memorabile! Pe bune!

| Rockart a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing. În orice caz, cred că era mult mai distractiv decât să stai ore în şir pe degeaba.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai a fost bine ca nu am facut ore si am cam stat degeaba dar ne dadeau profi drumu la 12 [normal ar fi fost la 2 sa ne dea drumu] asa ca faceam drum deeaba pana la scl ca mare lucru nu faceam. Nu mi-a placut... Joi ne-a pus un film rolling on the floor, plictisitor, totii cascam, uni profesori mai ieseau si ei din cls...plictiseala bat-o vinaoh go on.
Mai bine faceam scoala normala sau vacanta...
La tine cum a fost?
Pa-pa!

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Eu am fost racita si mi-am facut motivare pe toata saptamana. ce noroc ca s-a nimerit sa fiu racita chiar acum, macar am racit cu folos. Nici programul nu mi-a placut, oricum. Cica au fost in excursie si au venit inapoi ca a ploat. laughingOricum, am scapat!

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică (pentru SimonaNicoletaღ):

A fost fain in "Scoala Altfel", tinand cont ca am stat acasa...laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru ღLiFeHaSMeAiNgღ):

Super tarelaughing

| Holocaust a răspuns:

Naşpa. Mă bucur că s-a sfârşit.

| Bonotralalala a răspuns:

Doamne! A fost foarte plictisitor si dezamagitor sa zic asa... pentru ca toti profesorii, mai ales domnul diriginte al meu, ne-au promis excursii, activitati interesante, concurs de talente...
Si cand a venit perioada asta 2-6 aprilie, toti s-au facut ca ploua... Luni am stat degeaba 2 ore, la fel si marti, si miercuri ne-a pus un film despre Einstein foarte interesant dar a fost intrerupt de profu` de muzica; sa ne ia la cor rolling eyes. Si vineri nici macar nu ne-au primit in scoala, nici sa iesim laughing Desi era o vreme groaznica, am stat mult in picioare sad
Mai bine ne dadea vacanta! Proasta idee ' Scoala altfel ' straight face!

| bloodyhell a răspuns:

Naspa, plictisitoare nici macar nu am mai fost vineri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urâtă, naşpa, super-naşpa, plictisitoare. Mai pe scurt:

Mai bine rămâneam acasă.
Am fost primele 3 zile, dar după ( spre binele meu ) m-a apucat rubeola şi nu am mers).

| BogdanS a răspuns:

Plictisitoare.Mai bine ne dadea vacanta.

| SimpleGirl408 a răspuns:

Super naspa! In fiecare zi am scapat la 2... Imi venea sa omor pe unii (profi)
Joi am stat acasa si vineri am mers la biserica ( cu clasa ) tonguetongue A fost naspa!

| DANyi a răspuns:

Misto ...am stat 30 minute pe zi la scoala si am dormit!