| mariuschakra12 a întrebat:

Dacă ai fost obez timp de 25 ani și apoi ai slăbit îți afectează sănătatea cu ceva faptul că ai fost obez atâta timp din moment ce după ești slab?

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Da, iti afecteaza sanatatea, dar in mod bun, pentru ca a fi obez nu e deloc sanatos. Acum nu spun ca daca esti anorexic e sanatos. Undeva intre e cel mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru mariuschakra12):

Daca esti sanatos si n-ai facut boli cronice pana ai slabit ca sa ramai cu ele, da, grasimea aia e ca si cum nu ai avut-o.

| Mayhem666 a răspuns (pentru mariuschakra12):

Am vrut sa-ti raspund, dar se pare ca Mosotti mi-a luat-o inainte.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru mariuschakra12):

Cu sanatatea fizica stau destul de bine.