| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea sa iti petreci 3 zile cu o vedeta ( masculina) care ar fi aceea : Luke Mitchell ( Will - h2o sez 3 ), Zac Efron, Justin Bieber, Robert Pattinson sau Michael Musso?

34 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| paramore a răspuns:

oh go oneu il aleg pe iubitul meu dintre toti astiahee heeva las pe voi sa stati cu eibatting eyelashes

| DeXxa a răspuns:

Michael Musso, mi se pare mai amuzant, deci o sa ma inteleg cu el laughing

| T30D0RA a răspuns:

Niciunul oh go on

| Kqzu97 a răspuns:

Luke Mitchell love struck si Zac Efronlove struck

| mihaelabr a răspuns:

Robert pattinson se intelege love struck
cel/cea cu rasp anonim are dreptate robert e un barbat adevarat si frumos

| FucktheSystem a răspuns:

Poi din lista sa zicem luke mitchell [desi nici unu din lista nu ma atrage]
Dar eu normal l-asi alege pe Billie Joe Armstrong [green day]

| Mary Marry a răspuns:

Chiar daca nu sunt fana a niciunuia dintre ei peace sign il aleg pe Luke Mitchell sau pe Michael Musso.Pe restul nu pot sa ii sufar mai ales pe Justin Biberonberhee hee

| Smileee a răspuns:

Justin Bieber love struck

| Alee_6805 a răspuns:

Fiindca nu e aici persoana pe care as vrea sa o aleg, il aleg pe Justin Bieber

| Brianariri a răspuns:

Justin Bieber love struck kiss

| Brianariri a răspuns:

Justin Bieber love struck kiss e si normal

| bfvhjcv a răspuns:

Cred ca e mai mult decat logic ca Justin Bieber :X:X=p~e cel mai frumos baiat EVER:X:X

| bfvhjcv a răspuns:

Cred ca e mai mult decat logic ca Justin Bieber :X:Xe cel mai frumos baiat EVER:X:X

| LittleLittleMarmaid a răspuns:

Robert Pattison.:X sau Justin Bieber.:X

| marui08 a răspuns:

Zac Efronlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin bieber, e superb, daca ii vezi fosta iubita lesini de ras e urata cu spume
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin Bieber looogic love struck big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dem Radulescu, Puiu Calinescu si Jean Constantin si alte vedete autohtone care au fost, sa le fie tarina usoara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robert pattinson - arata ca un adevarat barbat...nu ca metrosexualii din ziua de azi... yack

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luke Mitchell :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robert pattinosn normal :X:X il adooorrr

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o sa aleg din lista ta, imi pare rau. Vedeta ar fi Michael Jackson, daca ar mai fi trait.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Mary Marry : buna asta bunarolling on the floor cu justin biberonberrolling on the floor)
Deci nu am nimic cu el personal dar asta chiar ma amuzatrolling on the floorrolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin bieber, ceilalti sunt prea invarsta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robert pattinson desigurrlove strucklove strucklove struck

| 100 a răspuns:

Justin Bieber

| c0rinutza a răspuns:

Zac Efron sau Justin Bieber

| AnYkA52 a răspuns:

Justin bieber

| adela100sweet a răspuns:

Lustin bieber