| Andreidașchevici a întrebat:

Dacă am bătut un coleg în clasă după ore îmi poate scădea nota la purtare?(din vina lui și-a luat bătaie) dau fuda

Răspuns Câştigător
| Strwberrs a răspuns:

Depinde. Daca e prima oara cand il bati, nu cred ca se intampla nimic decat sa ti se faca observatii. Daca esti mai obraznic de fel sau ai mai avut astfel de situatii de genul, e posibil.
Eu zic sa iti fentezi diriga spunandu-i ca el a inceput sa te insulte si a vrut sa dea in tine si tu te-ai autoaparat. (Ai grija, ca daca a fost cineva prin preajma, o sa fie naspa)
Funda? Mersi! Sper ca am ajutat!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Corect ar fi să te exmatriculeze! barbarule

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Sterge-ți singur intervenția
... și mai ești și necioplit

| Strwberrs a răspuns:

Nu-l baga in seama pe userul sierra. E cu nasul pe sus din ultima vreme. happy

| Lukasssz a răspuns:

Are martori?

Răspuns utilizator avertizat