| Anonimm30 a întrebat:

Daca ar fi sa fiu impreuna cu o fata, nu sunt genul sa zica "te iubesc". Deci e ok? Adica nu se desparte de mine sau ceva?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ar fi sa fii intr-o relatie cu o fata... nu ai intreba asta big grin
Pana sa se ajunga la o relatie, fata trebuie sa te cunoasca cat de cat, deci pana sa vorbiti astfel de lucruri, este mult (sau putin chiar). Daca tu nu simti ca trebuie sa ii spui, nu ii spui. Daca simti ca o iubesti, ii spui ca o iubesti. Sau depinde si de ea, poate si ea gandeste la fel thinking

Poate sa se desparta de tine si din alte motive, nu asta. Ce vreau eu sa subliniez, este faptul ca pana la iubire este mult, cand o sa simti asta, o sa o spui, mentalitatea se schimba de la secunda la secunda cu o viteza foarte mica. Nu stii ce o sa spui atunci si ce nu o sa spui.
Dar daca nu o sa o zici, nu o sa fie problema.

Atat timp cat ii arati asta, este ok.

Numai bine!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ok sa ii spui așa fast că o iubești asta se face după un anumit timp, in schimb poți să îi arăți subtil prin fapte că ții la ea și că o prețuiești

| Celcestietot a răspuns:

Pai daca este pe seama ta nu se va desparti de tine, asa este ok.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Este ok doar daca a dat peste persoana potrivita. Spui si tu bine, dar nu trebuie sa te feresti intr-o relatie, ca daca este sa tina pana la urma, pai va tine. Evitarile doar prelungesc timpul pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Depinde și cum e ea, nu o cunoaștem nu putem să ne dăm cu presupusul, el în schimb pare să o placa cu adevărat nu știm dacă e și viceversa daca ai ea îl iubește.

| Anonimm30 explică (pentru anonim_4396):

Nu vorbesc cu fete. Dadeam un exemplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimm30):

Sper că nu ești pe partea cealaltă laughing pai trebuie sa vorbești, fetele/femeile sunt bucuria vieții

| Anonima123459 a răspuns:

Depinde de ce fel de persoana este, se poate despartii de tine daca este o fire aspra

| Andreeush a răspuns:

Asta depinde de persoana respectivă.