| RAY a întrebat:

Daca ar fi sa stergeti ceva din viata voastra ce ati sterge oare?

29 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Anul 2009

| RAY explică (pentru SilentRain):

De ce ametito? atunci ai devenit femeie?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Daca ma iau eu de tine... iar te fac sa mananci pufuleti plangand cu 2 randuri de lacrimii

| RAY explică (pentru SilentRain):

Da,doar ca de asta am sa imi masez sanii sa creasca mai mari sa isi fac in ciuda

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intrebarea ta.

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Esti posedat de imi spui asa ceva, dumnezeu sa te calazuseaza

| PumpkinDoll a răspuns:

Pfff,pe cat de simpla, pe atat de complicata mi se pare mie intrebarea.Cred ca as sterge anul trecut cand am ramas repetent a doua oara.Perioada din generala cred ca as mai stergeo si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva? Prefer cineva.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

O rana suflateasca lasa urme o viata

| Dalmore a răspuns:

Pesedeul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si cele fizice pot face același lucru

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Zoeyy tu fizic si emotional ai suferit? trist, daca poti razbunatate, nu il ierta, scoatei inima din piept si fa o tocanita si manaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dacă-ți spun ca focul e fierbinte, ai sa crezi ca m-am ars?
Nu trebuie sa trăiești anumite lucruri ca sa știi sau sa-ți poți imagina ce impact ar putea lasă.Sau poate ca tu nu poți.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ba da stiu cum e zoeyyy, dar stii ignor ce mi-a cauzat suferinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Te ignori pe tine însuți? Interesant

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Daca nu ignor am frustrari,complexe, e ceva de protectie, daca dai socuri electrice unui om, la orice animal des, repetitiv,
intr-un final va evita ceea ce i provoaca durerea, e si mintea mea a facut la fel

| Lioana a răspuns:

Daca ar fi ceva ce as vrea sa sterg, de ce ti-as spune tie despre acel ceva? Ar fi ceva ce trebuie uitat, nu mentionat. Macar din memorie sa fie sters daca nu din istorie.

| RAY explică (pentru Lioana):

Ai dreptate

| PsyhoChild a răspuns:

Nimic. Nu stii cum iti va afecta acest lucrul prezentul. Sper ca tii cont de butterfly effect. Chiar si cel mai mic lucru din trecut iti poate afecta viitorul si prezentul. De exemplu daca ti-ai sterge un secret rusinos din trecut poate sa-ti afecteze prezentul in milioane de feluri. De exemplu ai putea sa fii mort in prezent daca stergi acel lucru. Omenirea nu ar trebui sa isi doreasca niciodata asa ceva dupa parerea mea

| RAY explică (pentru PsyhoChild):

Crezi ca e real acel efect?

| PsyhoChild a răspuns (pentru RAY):

Este la mintea cocosului ca da

| RAY explică (pentru PsyhoChild):

Adica natura e constienta si indreapta lucrurile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot trecutul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu care credeam ca-i fost ranitã fizic, pãcat ca nu s-a intâmplat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fi trist, pisi.Stii ca nu rezist sa te văd plângând sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vedenii... Sau esti drogatã.nu fi supãratã pentru ca nu poti sa ma omori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi tu ca nu pot?
Pune-ma la încercarelaughing

| GoldenZenith a răspuns:

Unele alegeri.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ce alegeri?