| serendipitate a întrebat:

Daca ar fi sa va alegeti o putere secreta a creierului, ce v-ati alege?

Răspuns Câştigător
| GindestePozitiv a răspuns:

Salut.Cred ca ai citit despre Sherlock Holmes, este ceva creat asa ca eu de exemplu mi-as dori sa fiu ca el, examinari calcule si raspunsuri rapide, sunt niste puteri destul de bune pentru o gindire logica foarte dezvoltata.Asta este parerea meahappy.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ma pricep bine la matematica ca sa ajung sa lucrez in fizica nucleara si sa castig 6000€ pe luna.

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Citirea minților :->

| serendipitate explică (pentru GindestePozitiv):

Fain. raspunsul tau denota ca vrei ceva posibil. o minte agila care sa proceseze rapid, sa traga concluzii destepte.