Întrebare recomandată | DjAngel_Florin_1997 a întrebat:

Daca ati putea opri timpul pe loc care ar fi primul lucru pe care l-ati face?(vreau raspunsuri cat mai originale)happy

48 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Unii deseneaza mustati, eu i-as desena par cheliosului de profesor de mate.

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru zurick):

Ce altruista esti si cand timpu ati sta pe loc tu tot la alti te gandestilaughing

| zurick a răspuns (pentru DjAngel_Florin_1997):

Sau i-as pune sutien si bikini si-n rest gol.
PS.Sunt o fata unica, inteligenta bla bla bla si modesta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oprind timpul opresc și oamenii cu activitățile lor mașinale?
Dacă da, atunci aș trage un pui de somn, din ăla sănătos, n-am mai dormit de ceva timp.

| Ruxy5 a răspuns:

As saruta tipul de care imi place...

| RaduLeo a răspuns:

Eheee... lucrurile ce le-as face eu nu le pot spune directlaughing *dacăăăă şcii cum zâc*

| ElleElenaElle a răspuns (pentru Ruxy5):

De acord cu tine!

| Musique a răspuns:

Aș ciufuli-o pe dira...

| drogh a răspuns:

1.M-as duce si as jefui o banca si as sparge toate camerele de vedere.
2.As umili putin persoanele care nu-mi convin.
3.As modifica raspunsurile mele la testele care le-am dat zilele astea.

| Narcis2007 a răspuns:

As face rost de bani||lucruri perverse||diferite poante

| mariyya a răspuns:

Far" rautate : m"as razbuna pe toti cei care nu ma suporta, nu-i suport s-au mi-au facut rau! hh

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru mariyya):

Ce rau esti mah numai la vrazbunare te gandesti

| AnaLove444 a răspuns:

Păi...Nu ştiu...Nu m-am gândit până acuma la aşa ceva, oricum nu e posibil crying

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru AnaLove444):

Aici este mai mult un exercitiu de creativitate de talent, tu nu ai imaginatie trebuie sa fie ceva care ti-ai dorit mereu dar care nai putut s-o faci sau cine sti ce. Chiar daca nu e posibilk imagineazati ca este si spuneti parerea.Sa nu crezi ca te fortez cu ceva, nu da sigur e ceva care ai vrea sa faci, cu toti avem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As lenevi.

| SobolanLaBOT a răspuns:

Eu nu vreau sa opresc timpu astept sa se inventeze masina timpului si sa ma intorc sa il impusc pe ala care a inventat scoala

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru anonim_4396):

Da nu poti sa lenevesti si cand timpul trece normal?

| Blackyuu a răspuns:

Sincer, m-as duce la magazin iar dupa m-as duce la toti prieteni mei in casa sa vad ce fac! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DjAngel_Florin_1997):

Meh. Atunci nu are niciun farmec.

| Grigore666 a răspuns:

Pai simplu aș face ca în saw adică aș supune niște oameni la niște texte.

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru Grigore666):

Ce crud estilaughing

| aisha01eu a răspuns:

Cred ca i-as fi dat papucii fostului mult mai repede. Si nu as mai fi suferit atat, ca nu merita.

| Grigore666 a răspuns (pentru DjAngel_Florin_1997):

Știu dar un om nu se schimbă fără a renaște și este același mereu.

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru Grigore666):

Te-ai uitat la toate partile din saw?

| Grigore666 a răspuns (pentru DjAngel_Florin_1997):

Da.

| defapteunuexist a răspuns:

As face o gramada de prostiilaughing

| gabi0700 a răspuns:

As tipa in gura mare ce mai mare fobie a mea.Cred ca te asteptai ca raspunsul meu sa fie ca as fura din magazine."Furtul nu este un lucru bun"!

| gabi0700 a răspuns (pentru zurick):

Te-ai gandit daca proful tau de mate are cont pe "TPU" si a vazut ce intrebare ai pus?

| MadRaven a răspuns:

Bună,Primul lucru pe care l-aş face ar fi să trag un pui de somn.
Da' somn de ăla bun şi lung, de ani n-am mai avut parte de unul. Apoi cred că aş citi.
Nu prea mai am timp să mă bucur de o carte adevărată aşa că aş valorifica timpul de care am parte.
Tu ce ai face?
Numai bine!

| MisFit20 a răspuns:

I-as muta pe toti in partea cealalta de glob, si in sfarsit pot fi singur!