Întrebare recomandată | DjAngel_Florin_1997 a întrebat:

Daca ati putea opri timpul pe loc care ar fi primul lucru pe care l-ati face?(vreau raspunsuri cat mai originale)happy

48 răspunsuri:
| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru MisFit20):

Iti place asa mult singuratatea?

| MisFit20 a răspuns (pentru DjAngel_Florin_1997):

Da, momentele in care esti singur trebuie pretuite cel mai mult.Atunci sunt cel mai fericit.In general nu-mi place sa vorbesc si ma simt aiurea intr-un grup mare de persoane, de exemplu la BlackFriday in gramezile alea de oameni, simt ca ma sufoc, si ca moartea e iminenta. Senzatiile astea le am si cand discut cu o singura persoana, la scara mult mai redusa.

| zurick a răspuns (pentru gabi0700):

Ii prea batran, si-n plus n-are de unde sti ca sunt eu si nici nu-mi pasa...Inainte aveau un profesor tare iubit, dar acum ne-a lasat deci facem cu-n chelios... Poate la anul vine inapoi(SPERANTA MOARE ULTIMA)

| asdfbc a răspuns:

Iau toate dulciurile din magazin.

| Asiris23 a răspuns:

Frate, daca as opri timpul as sparge o banca, as merge la bianca dragusanu si as ***-o, as lua 20 de blonde si le-as *** laughing m-as umple de bani, l-as lua pe profu` de chimie si l-as baga cu capul in toaleta si as mai *** 3 brunetehee hee)

| Duucu a răspuns:

Aș săruta tipa care-mi place.

| asdfbc a răspuns:

Daca cade intr-o zi de scoala si mai ales la un test, ar fi super, pentru ca m-as duce la banca profesorului si as lua toate raspunsurile testului(ar fi extrem de super)

| justme2846 a răspuns:

As obtine ceva de la proful pe care il urasc apoi l-as santajalaughingca sa imi puna numai 10 si sa nu mai ma chinui sa invat sau as schimba notele urate din catalog si as motiva absentele la toata lumealaughing)

| HeartByHeart a răspuns:

Mi-as lua o multime de haine de la mall. :3

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru Asiris23):

Numai la sex te gandesti laughing

| LadyMary a răspuns:

I-as lua banii parintilor, as schimba notele din catalog toate in 8, 9 si 10...

| DoArtU30 a răspuns:

Eu as da foc ascoliibig grinbig grinbig grinbig grin

| maryanavl a răspuns:

M-as duce sa ma antalnesc cu fostul meu iubit si pentru cateva minute

| Crucified a răspuns:

Tot ce e frumos posibil...

| bunelutu a răspuns:

Mi-as lua katana is as decapita tot putregaiul din aceasta lume(politicieni,hoti,criminali, violatori, poponari, asupritori, tirani)

| foxAKA47 a răspuns:

As merge imediat la toate bancile si la toti borfasi (hoti) din Romania si as fura toti bani si cand sar realua timpu inapoi, sa cada din cer bani, bani, bani, bani! peste toti oameni care nu au avut norocu la alti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face sex cu orice fata din scoala, stiu una care are niste sanii foarte buni si un cur foarte mare >big grin

| Dumitru_Buzia_1991 a răspuns:

Aş arunca un buldozer spre un adolescent de 17 ani. Să văd cine se prinde.