Întrebare recomandată | DjAngel_Florin_1997 a întrebat:

Daca ati putea opri timpul pe loc care ar fi primul lucru pe care l-ati face?(vreau raspunsuri cat mai originale)happy

48 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

As face rost de bani||lucruri perverse||diferite poante

| Musique a răspuns:

Aș ciufuli-o pe dira...

| aisha01eu a răspuns:

Cred ca i-as fi dat papucii fostului mult mai repede. Si nu as mai fi suferit atat, ca nu merita.

| MadRaven a răspuns:

Bună,Primul lucru pe care l-aş face ar fi să trag un pui de somn.
Da' somn de ăla bun şi lung, de ani n-am mai avut parte de unul. Apoi cred că aş citi.
Nu prea mai am timp să mă bucur de o carte adevărată aşa că aş valorifica timpul de care am parte.
Tu ce ai face?
Numai bine!

| zurick a răspuns:

Unii deseneaza mustati, eu i-as desena par cheliosului de profesor de mate.

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru zurick):

Ce altruista esti si cand timpu ati sta pe loc tu tot la alti te gandestilaughing

| zurick a răspuns (pentru DjAngel_Florin_1997):

Sau i-as pune sutien si bikini si-n rest gol.
PS.Sunt o fata unica, inteligenta bla bla bla si modesta...

| gabi0700 a răspuns (pentru zurick):

Te-ai gandit daca proful tau de mate are cont pe "TPU" si a vazut ce intrebare ai pus?

| zurick a răspuns (pentru gabi0700):

Ii prea batran, si-n plus n-are de unde sti ca sunt eu si nici nu-mi pasa...Inainte aveau un profesor tare iubit, dar acum ne-a lasat deci facem cu-n chelios... Poate la anul vine inapoi(SPERANTA MOARE ULTIMA)

| Duucu a răspuns:

Aș săruta tipa care-mi place.

| Crucified a răspuns:

Tot ce e frumos posibil...

| drogh a răspuns:

1.M-as duce si as jefui o banca si as sparge toate camerele de vedere.
2.As umili putin persoanele care nu-mi convin.
3.As modifica raspunsurile mele la testele care le-am dat zilele astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oprind timpul opresc și oamenii cu activitățile lor mașinale?
Dacă da, atunci aș trage un pui de somn, din ăla sănătos, n-am mai dormit de ceva timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As lenevi.

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru anonim_4396):

Da nu poti sa lenevesti si cand timpul trece normal?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DjAngel_Florin_1997):

Meh. Atunci nu are niciun farmec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face sex cu orice fata din scoala, stiu una care are niste sanii foarte buni si un cur foarte mare >big grin

| MisFit20 a răspuns:

I-as muta pe toti in partea cealalta de glob, si in sfarsit pot fi singur!

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru MisFit20):

Iti place asa mult singuratatea?

| MisFit20 a răspuns (pentru DjAngel_Florin_1997):

Da, momentele in care esti singur trebuie pretuite cel mai mult.Atunci sunt cel mai fericit.In general nu-mi place sa vorbesc si ma simt aiurea intr-un grup mare de persoane, de exemplu la BlackFriday in gramezile alea de oameni, simt ca ma sufoc, si ca moartea e iminenta. Senzatiile astea le am si cand discut cu o singura persoana, la scara mult mai redusa.

| Blackyuu a răspuns:

Sincer, m-as duce la magazin iar dupa m-as duce la toti prieteni mei in casa sa vad ce fac! laughing

| defapteunuexist a răspuns:

As face o gramada de prostiilaughing

| Grigore666 a răspuns:

Pai simplu aș face ca în saw adică aș supune niște oameni la niște texte.

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru Grigore666):

Ce crud estilaughing

| Grigore666 a răspuns (pentru DjAngel_Florin_1997):

Știu dar un om nu se schimbă fără a renaște și este același mereu.

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru Grigore666):

Te-ai uitat la toate partile din saw?

| Grigore666 a răspuns (pentru DjAngel_Florin_1997):

Da.

| bunelutu a răspuns:

Mi-as lua katana is as decapita tot putregaiul din aceasta lume(politicieni,hoti,criminali, violatori, poponari, asupritori, tirani)

| AnaLove444 a răspuns:

Păi...Nu ştiu...Nu m-am gândit până acuma la aşa ceva, oricum nu e posibil crying

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru AnaLove444):

Aici este mai mult un exercitiu de creativitate de talent, tu nu ai imaginatie trebuie sa fie ceva care ti-ai dorit mereu dar care nai putut s-o faci sau cine sti ce. Chiar daca nu e posibilk imagineazati ca este si spuneti parerea.Sa nu crezi ca te fortez cu ceva, nu da sigur e ceva care ai vrea sa faci, cu toti avem

| Ruxy5 a răspuns:

As saruta tipul de care imi place...

| ElleElenaElle a răspuns (pentru Ruxy5):

De acord cu tine!

| RaduLeo a răspuns:

Eheee... lucrurile ce le-as face eu nu le pot spune directlaughing *dacăăăă şcii cum zâc*

| justme2846 a răspuns:

As obtine ceva de la proful pe care il urasc apoi l-as santajalaughingca sa imi puna numai 10 si sa nu mai ma chinui sa invat sau as schimba notele urate din catalog si as motiva absentele la toata lumealaughing)

| asdfbc a răspuns:

Iau toate dulciurile din magazin.

| asdfbc a răspuns:

Daca cade intr-o zi de scoala si mai ales la un test, ar fi super, pentru ca m-as duce la banca profesorului si as lua toate raspunsurile testului(ar fi extrem de super)

| Asiris23 a răspuns:

Frate, daca as opri timpul as sparge o banca, as merge la bianca dragusanu si as ***-o, as lua 20 de blonde si le-as *** laughing m-as umple de bani, l-as lua pe profu` de chimie si l-as baga cu capul in toaleta si as mai *** 3 brunetehee hee)

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru Asiris23):

Numai la sex te gandesti laughing

| foxAKA47 a răspuns:

As merge imediat la toate bancile si la toti borfasi (hoti) din Romania si as fura toti bani si cand sar realua timpu inapoi, sa cada din cer bani, bani, bani, bani! peste toti oameni care nu au avut norocu la alti!

| LadyMary a răspuns:

I-as lua banii parintilor, as schimba notele din catalog toate in 8, 9 si 10...

| maryanavl a răspuns:

M-as duce sa ma antalnesc cu fostul meu iubit si pentru cateva minute

| SobolanLaBOT a răspuns:

Eu nu vreau sa opresc timpu astept sa se inventeze masina timpului si sa ma intorc sa il impusc pe ala care a inventat scoala

| mariyya a răspuns:

Far" rautate : m"as razbuna pe toti cei care nu ma suporta, nu-i suport s-au mi-au facut rau! hh

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru mariyya):

Ce rau esti mah numai la vrazbunare te gandesti

| gabi0700 a răspuns:

As tipa in gura mare ce mai mare fobie a mea.Cred ca te asteptai ca raspunsul meu sa fie ca as fura din magazine."Furtul nu este un lucru bun"!

| HeartByHeart a răspuns:

Mi-as lua o multime de haine de la mall. :3