Întrebare recomandată | MiyakoSaki a întrebat:

Daca banii nu ar conta, ce meserie ti-ai alege?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Ceva in domeniul animatiei.Filme,respectiv jocuri video.

17 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Meseria de lenes.

| neutrino a răspuns:

Daca banii nu ar conta, in sensul ca as avea, atunci as calatori cat mai mult, neinteresandu-ma meseria de baza.

| Ibrahimovic a răspuns:

Profesor thinking

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exact meseria pe care o am deja: profesor.

| Madayna a răspuns:

Asistenta medicala

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Somer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StochirleaAlexandra):

laughing. Şomer liber-profesionist.

| Sociopat a răspuns:

Donator de sperma.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde in ce sens vezi lucrurile.

| managersecret a răspuns:

Frizeriță.

| MiyakoSaki explică (pentru Sociopat):

(y) felicitari laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Progamator IT. Oricum vreau sa ajung Programator IT, muncesc oleaca si dupa ce strang multi bani (acolo se fac bani multi din cate stiu) o sa calatoresc peste tot.

| PedoBarbie a răspuns:

Meseria de sirenăinoroagă.

| ArthurKn a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Daca banii nu ar conta si eu as alege tot acest domeniu... Dar traind intr-o lume unde banul conteaza mai mult decat viata unui om as alege programator IT \ project manager.

| Liviu a răspuns:

Psiholog.Imi place sa ascult oameni, fiecare om are ceva de zis, de la fiecare om ai ceva de invatat, chiar si de la cel mai prost om posibil poti invata ceva folositor happy Pentru ca omu cat traieste invata, si tot prost moarewinking

| MiyakoSaki explică (pentru Liviu):

Psiholog vreau eu sa devin happy imi place sa ajut oamenii

| Liviu a răspuns (pentru MiyakoSaki):

Mda,dar ca sa ajungi acolo trebuie sa inveti, eu unu asta as fi ales daca aveam studii big grin