| geoconda a întrebat:

Dacă el nu te mai bagă în seamă, inseamna ca are pe alta? Sau cand nu iti mai scrie?

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că are viață.

| SociopatuI a răspuns:

Esti a doua optiune. Ce te asteptai femeie, sa va veneram incontinuu?

| geoconda explică (pentru SociopatuI):

Da!

| SociopatuI a răspuns (pentru geoconda):

Ete pl...

| geoconda explică (pentru SociopatuI):

Auzi, vb frumos, ca stiu si eu vorbe de te fac să plangi

| SociopatuI a răspuns (pentru geoconda):

Ar trebui sa apreciezi totusi ca am cenzurat cuvantul. Puteam sa scriu direct "puIa".
Nici macar nu te-am injurat/jignit. A fost o expresie populara generala. Dar totusi, da-mi niste vorbe cat sa ma faca sa plang, asa mai invat si eu niste cuvinte noi.

| geoconda explică (pentru SociopatuI):

Stai chill! Nu sunt chiar asa. Si, apropo chiar ai folosit cuvantul. Si nu, nu apreciez nici cenzuratul, mai bine nu il foloseai, dar ăștia sunt "oamenii"

| aleee5262 a răspuns:

Nu neapărat. Poate are pe alta. Poate nu are timp sau are o zi proasta. Daca nu te cauta o zi nu înseamnă ca nu te mai vrea. Lasa omu un timp asa, si vezi daca te mai cauta el.

| Crescent a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. Poate ca omul are o perioada mai dificila si nu are chef de socializare

| Mosotti a răspuns:

Ori ca are pe alta, ori ca s-a saturat de tine si nu te mai place chiar daca nu are pe alta, una din doua.

| geoconda explică (pentru aleee5262):

Păi si daca ma mai cauta, ii raspund? Adică, nu stiu cum sa zic, ca le-a dat la toate din clasa mea mesaje

| geoconda explică (pentru Mosotti):

Sigur?

| Mosotti a răspuns (pentru geoconda):

Pai sigur, altfel nu are de ce sa nu te mai bage in seama! Daca te place, te baga in seama.
Si daca are pe alta, e tot aia, tot nu te mai baga in seama, ca nu te mai place, o place pe aia acum.
Deci si daca are sau nu are pe alta, cauza e aceiasi pentru care nu te mai baga in seama.

Pai tu de ce crezi ca nu te mai baga in seama?! Ca alta varianta nu prea exista.

| geoconda explică (pentru Mosotti):

Cred ca nu mă bagă în seamă ori ca eu ii cam dau cu flit, adică nu mă las asa usor, sau, ori ca le-a trimis la toate din liceu mesaj... so

| Mosotti a răspuns (pentru geoconda):

Pai daca i-ai dat cu flit, doar nu o sta dupa tine 100 ani, de ce i-ai dat daca-l placi?
Poate le-a trimis si la toate mesaj, cine stie, ca gaseste feta care-l accepta foarte repede daca-l place.

Depinde cum arata, daca arata foarte bine si atrage, atunci are mare succes la fete, si ii e f usor sa lase pe una care nu il place de fapt, si sa se duce la alta.
Ca tu daca-l placeai mult, nu il jucai asa, il vroiai din prima.

| RAY a răspuns:

Dacă el nu te mai bagă în seamă, inseamna ca numai e catelusul tau,sclavul tau,fraierul tau,prostu care iti asculta toate porcarile, bravo, vedeti baieti nu fiti ma tampiti si prosti, nu stai dupa fundul lor, toate se cred printese dar ofera doar vaginul lor si tradare

| geoconda explică (pentru RAY):

Ce mă? Cunoști de vorbești? Ia că mă enervezi!

| RAY a răspuns (pentru geoconda):

Semne de nervozitate „Când cineva nu se uită în ochii tăi, iar de obicei o face, asta poate însemna că acea persoană nu este sinceră", spune Jenn Berman, psiholog privat. „Se uită în altă parte, transpiră, par agitaţi, orice nu este normal şi indică anxietate", a exemplificat specialistul.

Citeste mai mult: adev.ro/pbbrs8

| mgtow a răspuns:

Interes nul - poate sa aiba sau nu. Sau sta cu carnea in mana prin casa

| geoconda explică (pentru RAY):

Semne de nervozitate are el? Si pe ce ma rog sa fie nervos ca nu ne cunoastem deloc face to face