| brownsoul14 a întrebat:

Daca mananc suc de rosii la 12:00 Noaptea devin Vampir?

11 răspunsuri:
| Stan_Samira_1990 a răspuns:

Da ....devii si daca te dia cu capu de perete la 1:00 devii chuck noris...

| oOoBrBoOo a răspuns:

laughing rolling on the floor ma in primul rad n-ai cum sa mananci suc de rosilaughing pentru ca ala il bei si in al doilea rand nu exista vampiri doar lilieci whistling si 100% nu o sa devi vampirlaughing

| Dragos7198 a răspuns:

Nu,nu devi vampir acestea sunt doar povestilaughing). Stai linistit poti sa bei si la 1-2laughing

| Auslesse a răspuns (pentru Dragos7198):

Fara suparare, tu chiar nu ti-ai dat seama ca, intrebarea asta a fost pusa la vrajeala?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| Dragos7198 a răspuns (pentru Auslesse):

Ba da frate dar i-am dat un raspuns si luirolling on the floor)))))))))))

| Xtadelo a răspuns:

Nu.

| Auslesse a răspuns (pentru Dragos7198):

laughing

| Clauvdgg a răspuns:

Daa! Eu am incercat si am devenit vampir. Dar dureaza pana isi face efectul, depinde de fiecare persoana care face acest lucru. O sa manci numa rosii, nu o sa sugi oameni doar daca bei vinwinking

| AhileSemiZeu a răspuns:

E invers. Daca erai vampir si mancai la 12.00 ziua suc de rosi deveneai om. Deci ai grija.

| mira26 a răspuns:

Nu stiu sigurhee hee, dar daca se intampla asta contacteaza-malaughing