| Cazurillk a întrebat:

Daca manipulez pe cineva ca e urmarit de mine non stop si se sinucide, nu e ca si cum as fi criminal? E ca in cazul in care ajuti pe cineva sa se elibereze din puscarie si ala ucide dupa.

5 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

O sa îl ai pe conștiință. Politia o cerceteze totul, vei fi tras la răspundere pentru că ai influențat negativ un om cu probleme psihice! Plus de asta vei fi și marginalizat de societate, te va ura multă lume! Numai un psihopat ar face așa ceva.

| Cazurillk explică (pentru Mindfulness):

Pai nu eu am facut, mie mi au facut asta, da ii doare pe mine fix in cot le am povestit la toti, nu l a urat nimeni pe ala

| Mindfulness a răspuns (pentru Cazurillk):

Sa ne facem treabă mare fiziologică pe el atunci.

| Cazurillk explică (pentru Mindfulness):

Si ce le zic la politisti? I am zis la nedicul psihiatru ce am patit, dar ce sa faca? Are dreptu de a te trimite la politie?

| Mindfulness a răspuns (pentru Cazurillk):

Nici nu te baga in seama poliția! Dar poți face o plângere pentru îndemn la sinucidere, hartuire etc.