| fapperc a întrebat:

Daca o intrebi cat te iubeste si ea zice ca doar Dumnezeu stie, ce inseamna?

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

E un alt mod de a spune "habar n-am".

| fapperc explică (pentru Hammurabi):

straight face Mda. adica deloc

| Hammurabi a răspuns (pentru fapperc):

Cred că mai degrabă e un fel de incertitudine. În sensul că deocamdată nu-ți poate spune nimic sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrea sa o spuna in sensul ca te iubeste atat de mult incat doar Dumnezeu poate masura asta, ceva de genul.

| 1997onur a răspuns:

ţia raspuns dar nu-ti dai seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca vrea sa spuna ca mult. Acum depinde si de tonul pe care a zis-o.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Putea sa iti spuna si un numar, o valoarea sau o comparatie cu... orice, si oricum nu conteaza, avand in vedere ca intrebi asta aici.

Ar trebui sa simti daca te iubeste sau nu.