NOname
| NOname a întrebat:

Dacă s-ar legaliza clonarea umană, pe cine ai clona prima dată? Și opțional: de ce?

42 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| edy伊迪98 a răspuns:

Intai parintii... apoi pe mine...si in sfarsit fata de care sunt indragostit

| Sarah15is a răspuns:

Nu as clona pe nimeni pentru ca fiecare om este special in felul sau.

| Sarah15is a răspuns:

Nu as clona pe nimeni pentru ca fiecare fiinta este speciala in felul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine, ca sa ma bat la sah...(imposibil)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as clona singur, in ideea de a putea trai si ajuta mai multe generatii, de a acumula mai multe informatii pentru a le folosi mai tirziu.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mi-as clona si prietenii, ca sa ii am linga mine; putini dar buni.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că e legalizată, sau cel puțin la noi e voie; nu?; altfel cum ar fi reușit fata asta din clipul de mai jos?
uite mai întâi originalul:http://www.youtube.com/watch?v=xRX35BrEVX4&feature=related
iar aici o vedem pe domnișoara după ce s-a copiat:http://www.youtube.com/watch?v=S-eTQrfh5nI&feature=related
ok! acum nu știu sigur dacă și canapeaua a fost clonată, sau o fi tot aia de la-nceput...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine.

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Și ce te-ai face cu două ca mine, nu vezi că unii cu una nu se pot descurca? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Doar glumeam, eu l-as clona pe Raymusic. Apropo nu stii ce s-a intamplat cu Raymusic?

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Știu că de ceva vreme m-a scos de la ignor. Presupun că a rămas la fel de agramat și îi disperă pe cei de la "Religie" cu întrebările existențialiste.
Mai e ceva de știut? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Ca tot vorbeam de religie, tu crezi sau nu in Dumnezeu.

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Preferințele mele religioase prefer să le păstrez pentru mine.

| allyx14 a răspuns:

Pe mn..lol..de vreo 1000000000000000000000 de ori... oare cum ar fi lumea asa?

| BubulinaBulinutaRoz a răspuns:

Părinţii.
Ei sunt cei care ne-au dat viaţă, şi măcar atât să facem. Poate i-ar înveseli... happy

| dida11 a răspuns:

Mas clona pe mine. pentru ca asa vreau eu